Aktualności

Jesteśmy na Facebooku!

Kolejny etap identyfikacji w internecie za nami! Staliśmy się członkiem Facebookowej społeczności! Od dzisiaj możecie śledzić naszą stronę również w Socialach 🙂 Nie zabraknie nowości, promocji, konkursów i wielu innych aktywności, które pozwolą nam jak i wam jeszcze lepiej poznać SMK i zakochać się w naszych kaskach!

https://www.facebook.com/SMKhelmetsPolska/

SMK w Majowym Motocyklu!

W majowym wydaniu Motocykla, ukazał się artykuł Michała Janiszyna, który podczas wyjazdu do Indii, zwiedził fabrykę STUDDS oraz miał okazję testować nową, eksportową markę na Europę jaką jest właśnie SMK. Jak w oczach eksperta wypadły nasze kaski? Sprawdźcie sami kupując majowe wydanie Motocykla lub rzućcie okiem na nasze skany z tego numeru 🙂

(Nie)Szczęśliwy test SMK w Indiach

Dziennikarze z Europy mający okazję wyjechać na testy kasków SMK do Indii, mieli okazję testować wygodę, tłumienie dźwięków, jakość wykonania i komfort długiej podróży. Jak się później okazało, niespodziewanie kask SMK zaliczył Crash Test, po uprzednim zaśnięciu jednego z testujących dziennikarzy. Jak skończyła się ta kolizja? Więcej informacji znajdziecie na portalu MOTOGEN.PL

KASKI SMK – JAK TO JEST ZROBIONE?

Ekspert z portalu MOTOGEN.PL miał okazję odwiedzić fabrykę STUDDS w Indiach by przekonać się czy warto postawić na kaski SMK. Jak ocenia jakość naszych produktów? Sprawdźcie sami. My wiemy jedno, w tym roku SMK będzie hitem w Europie!

Więcej o tym JAK TO JEST ZROBIONE przeczytacie w specjalnym artykule Michała Brzozowskiego TUTAJ

KONKURS – WYGRAJ KASK SMK I ZABIERZ SKUTER SYM NA WEEKEND

Obejrzyj nasze kaski, które wystawiamy gościnnie na stoisku marki SYM podczas targów Warsaw Motorcycle Show.
Warto nas odwiedzić – poznać szeroką ofertę marki SMK i wygrać atrakcyjne nagrody!

Aż trzy osoby będą mogły wygrać kask SMK i testować jeden ze skuterów SYM przez cały weekend.

Wypełnij na stoisku krótki formularz konkursowy i obserwuj profil

https://www.facebook.com/InterMotorsPolska/.
Każdego dnia targów nagradzamy jedną osobę.
Do zobaczenia na stoisku!

MISTRZOSTWA ŚWIATA W KATEGORII SUPERBIKE – REA BIJE REKORD, ZGARNIAJĄC TRZECI TYTUŁ Z RZĘDU

Jonathan Rea (Kawasaki Racing Team) zapisał się na kartach historii, zdobywając trzeci z kolei tytuł WorldSBK na francuskim torze Magny-Cours. Doskonale wykorzystując atuty swojego Ninja ZX-10RR, Rea zgarnął koronę w pierwszym wyścigu, w którym zadziwił wszystkich pokazem perfekcyjnej sztuki rajdowej. W ostatnim sezonie osiągnięcie dominacji na torach wydawało się nie sprawiać temu 30-letniemu zawodnikowi najmniejszej trudności.

MARC MARQUEZ MISTRZEM ŚWIATA MOTOGP 2018

To był dla zespoły Hondy wymarzony dzień w Walencji, podczas ostatniego wyścigu serii MotoGP 2018. Dani Pedrosa zgarnął Grand Prix, a Marc Marquez wskoczył na trzeci stopień podium, zdobywając tym samym tytuł mistrza świata 2017. W ubiegłym roku obaj hiszpańscy zawodnicy stawali na podium najczęściej – odpowiednio dwanaście i dziewięć razy – dzięki czemu Repsol Honda został najlepszym zespołem roku 2017, szczycąc się ośmioma podwójnymi finiszami na podium.